Horeca met ruime terrassen Koperwiek tegenover het Theater in Capelle a/d IJssel
De omgevingsvergunning is verleend. Na succesvolle eerdere verbouwingen, zoals de eerste optimalisatie van de Koperwiek in 2018 tot de uitbreiding van Jumbo en toevoeging van de 2e versstraat Every.Deli afgelopen jaar gaat dit jaar de Koperwiek met circa 2.500 m² uitbreiden. Dit is de volgende stap in de transformatie van de Koperwiek naar een Full Service Center.
Deze uitbreiding zal voornamelijk ingevuld worden met horecagelegenheden met een dag- en avondfunctie en krijgt zowel terrassen aan de buitenzijde van het geheel vernieuwde Stadsplein, als in de overdekte binnenzijde van het winkelcentrum.
Naar verwachting zal de gehele verbouwing in de nazomer van 2023 zijn afgerond en worden de eerste drankjes gedronken op het terras.
Capelle aan den IJssel heeft circa 67.000 inwoners. De Koperwiek is een zeer succesvol winkelcentrum dat niet of nauwelijks leegstand kent en heeft een primair verzorgingsgebied van ruim 130.000 inwoners. In 2019 had het winkelcentrum circa 115.000 bezoekers per week.
Wereldhave zorgt voor actief management in eigen beheer en voorziet elk centrum van de meest moderne faciliteiten:
Gratis toiletten
Gratis parkeerplaatsen
Versstraat
Horecaplein
Public seating
Play & Relax
Er zijn nog 2 units te huur, te weten een unit van circa 235 m² bvo een ruimte van circa 580 m² bvo.
De werkelijkheid kan te zijner tijd afwijken ten opzichte van de getoonde visuals.
Neem voor meer informatie over de horecaruimten contact met ons op.
Stel een alert in met uw wensen en blijf op de hoogte van panden die aan uw zoekvoorwaarden voldoen.
Stel uw persoonlijke alert in. Wanneer er objecten worden geplaatst die met uw ingestelde alerts matchen, ontvangt u automatisch een e-mailnotificatie.
Alerts