Mijn alerts Direct regelen
Menu

Medewerkers

Team 4

Frank Merk RT, RICS Registered Valuer

Directeur en partner

In dienst sinds 1990. Beëdigd als makelaar-taxateur in 1998 en partner sinds 2003. Heeft daarvóór diverse leidinggevende functies in de hotellerie bekleed en is werkzaam geweest voor de werkgeversorganisatie Koninklijk Horeca Nederland.
Vooropleiding onder meer Hoge Hotelschool Den Haag.
Gespecialiseerd in taxaties, markt- en brancheringonderzoeken.

E-mail:

frank@adhoc-hm.nl

Henk Sluiter BRE

Commercieel directeur en partner

In dienst sinds 1995. Beëdigd in 1998 als makelaar-taxateur o.g. Partner sinds 2003. Werkzaam op de afdeling bemiddeling en verantwoordelijk voor het commerciële beleid van Adhoc.

Opleidingen:

Hogere Hotelschool Leeuwarden met een afrondende stage bij Adhoc, Bachelor Real Estate behaald in 2003 en lid NVM vakgroep BUSINESS.

Filosofie:

Het leven is te kort om slechte wijn te drinken.

E-mail:

henk@adhoc-hm.nl

Gert-Jan Hendriks RT

Gert-Jan Hendriks RT, makelaar-taxateur, partner

In dienst sinds 2002. Tot 1997 werkzaam als administrateur-calculator van een holding. Beëdigd als makelaar-taxateur in 1997 en daarna werkzaam in de (horeca) makelaardij. Onze makelaar in het werkgebied Gelderland, Overijssel en het oosten van Noord-Brabant. Lid NVM vakgroep BUSINESS. Partner sinds 2008.

Opleidingen:

vooropleiding Moderne bedrijfsadministratie, SPD-I

Filosofie:

'Rust roest' en 'De klant is koning!'.

E-mail:

gert-jan@adhoc-hm.nl

Bram Stokman

Bram Stokman, makelaar-taxateur, partner.

Sinds 2003 werkzaam voor de afdeling bemiddeling en partner sinds 2014.

Geboren in Alkmaar, woonachtig in Leiden.
Hoofdzakelijk werkzaam in de globale driehoek tussen Den Haag, Utrecht en Alkmaar, waarvan verreweg het meeste in Amsterdam.

Opleidingen:

Hoge Hotelschool Leeuwarden met een afrondende stage bij Adhoc, diploma Makelaar-Taxateur Onroerende Zaken, diploma Aanvullende Theorie Taxateur Bedrijfsmatig Vastgoed en diploma Taxateur Bedrijfsmatig Vastgoed

Filosofie:

Niets is onverkoopbaar!

E-mail:

bram@adhoc-hm.nl

Marc Steunenberg RT, REV

Marc Steunenberg RT, REV, taxateur, partner.

Sinds 2014 werkzaam voor de afdeling taxatie-advies en partner sinds 2017.

Opleidingen:

BBA Vastgoed & Makelaardij, specialisatie Real Estate Management, met een tussentijdse stage bij Adhoc, diploma Taxateur Bedrijfsmatig Vastgoed

E-mail:

marc@adhoc-hm.nl

Nicole Blijleven RT

Nicole Blijleven RT, taxateur. Werkzaam bij Adhoc horecamakelaars sinds 2015. Hiervoor jarenlang werkzaam geweest als vastgoedmanager & makelaar-taxateur o.z. op het gebied van bedrijfsmatig vastgoed.

Opleidingen:

Diploma Taxateur Bedrijfsmatig Vastgoed

E-mail:

nicole@adhoc-hm.nl

Mark Roos

Mark Roos

Vanaf juli 2016 weer in dienst van Adhoc. Mark was er al eerder werkzaam tussen 2007 en 2013. Nu werkzaam op de afdeling bemiddeling vanuit het kantoor in Amsterdam. Geboren, getogen en woonachtig in Amsterdam.

Sinds 2007 werkzaam als horecamakelaar met een kleine zijsprong als beheerder commercieel vastgoed voor een grote Amsterdamse woningbouwvereniging.

Opleidingen:

BBA Toegepaste Bedrijfskunde, met een tussentijdse stage bij Adhoc

E-mail:

mark@adhoc-hm.nl

Robert IJntema

Werkzaam voor de afdeling bemiddeling in noord-, oost- en midden Nederland.

Opleidingen:

BBA Commerciële Economie, met een afrondende stage bij Adhoc

E-mail:

robert@adhoc-hm.nl

Saskia Maijenburg

Saskia Maijenburg, directiesecretaresse.

In dienst sinds 2003. Werkzaam voor de directie en de afdelingen bemiddeling en taxatie.
De spil in het web van de hele organisatie.

Opleidingen:

MEAO directiesecretaresse, Vastgoedmanagement Cursus (NVM), Vastgoed Introductie Cursus (NVM), training Klantgericht Handelen (Mansal), HBO Management Assistente.

E-mail:

saskia@adhoc-hm.nl

Marga Teeuw

Marga Teeuw, secretaresse.

In dienst sinds 1998. Werkzaam voor de afdelingen bemiddeling, taxatie en administratie.
Ons ‘taalwonder’ en verantwoordelijk voor het debiteurenbeheer.

Opleidingen:

Afdelings- en directiesecretaresse (Schoevers), Vastgoed Introductie Cursus (NVM), Training Verkoopondersteuning (Mansal), Copywriting.

E-mail:

marga@adhoc-hm.nl

Lianne Lekkerkerker

Lianne Lekkerkerker, secretaresse.

In dienst sinds 2007. Werkzaam als secretaresse voor de afdeling bemiddeling.

Opleidingen:

MBO directiesecretaresse, Vastgoed Introductie Cursus, Copywriting

Filosofie:

Moeilijke tijden zijn tijdelijk, doorzetters zijn tijdloos.

E-mail:

lianne@adhoc-hm.nl

Brian Poppe

Brian Poppe, stagiair.

Student International Hospitality Studies aan de Stenden University te Leeuwarden.

E-mail:

brian@adhoc-hm.nl