Begin deze maand hebben wij, namens verhuurder Hanzevast Real Estate, de horecabedrijfsruimte aan de Ruijterkade 105 in Amsterdam succesvol verhuurd. Daarnaast hebben we, namens de vertrekkende huurder Amstours, de goodwill en inventaris verkocht.
Amstour was toe aan een volgende stap en is inmiddels verhuisd naar de UP Office Building aan de Piet Heinkade. Hierdoor kwam deze unieke hoeklocatie, direct achter Amsterdam Centraal, beschikbaar. Wij hebben een bijzondere nieuwe huurder gevonden die zijn eerste stappen zet in de Amsterdamse horecawereld: een partij met een maatschappelijk betrokken karakter en een nobele missie.
In het vierde kwartaal van dit jaar opent Kookgroep Amsterdam hier zijn deuren. Deze organisatie kookt in eerste instantie voor dak- en thuislozen in Amsterdam, maar zal daarnaast ook toegankelijk zijn voor het brede publiek.
Wij bedanken alle betrokken partijen voor de prettige samenwerking. Gert Kwetters, veel succes gewenst!
