O’Pazzo opent derde zaak in Rotterdam

Restaurant O’Pazzo opent een derde vestiging vlak bij de Witte de Withstraat in Rotterdam.
O’Pazzo opent derde zaak in Rotterdam
02 apr. 2026·
Leestijd:

Restaurant O’Pazzo opent een derde vestiging vlak bij de Witte de Withstraat in Rotterdam. O'Pazzo (al meer dan 25 jaar een begrip in Rotterdam) heeft restaurant Gusto overgenomen van Alex Verburg die het ruim 20 jaar succesvol heeft geëxploiteerd. Het team blijft bestaan en gaat verder met de nieuwe ondernemer.

Na het succes van de tweede vestiging op het Schouwburgplein opent O’Pazzo nu een derde locatie aan de Schiedamse Vest 40. De deuren gaan open op vrijdag 3 april.

Net als bij de vestiging op het Schouwburgplein wordt het een all day Italian. Dat betekent: zeven dagen per week open van 11.00 tot 23.00 uur voor brunch, lunch, diner en aperitivo. Op de kaart staan bekende Napolitaanse pizza’s en andere Italiaanse klassiekers zoals antipasti en dolci.

Wij danken Alex Verburg voor de OFF MARKET verkoopopdracht en het in Adhoc horecamakelaars / Henk Sluiter gestelde vertrouwen. Wij danken alle betrokkenen voor de prettige samenwerking . Team O’Pazzo wensen wij veel succes met de re-branding en de opening!

Rotterdam 2

Andere interessante nieuwsartikelen

Back to top

Als eerste op de hoogte van het laatste horeca-aanbod

Plaats zoekopdracht