Bodegraven

EAZIE The Asian Good Food Bar, opent nieuwe vestiging aan de Nieuwendijk 224 in Amsterdam

a.s.r. real estate verhuurt namens het ASR Dutch Prime Retail Fund een horecalocatie aan EAZIE op de Nieuwendijk 224 in Amsterdam, met opening begin december. De focus van deze nieuwe vestiging ligt op het gemakkelijker maken van een gezond leven.
EAZIE The Asian Good Food Bar, opent nieuwe vestiging aan de Nieuwendijk 224 in Amsterdam
10 okt. 2024·
Leestijd:

a.s.r. real estate sloot namens het ASR Dutch Prime Retail Fund een langjarige huurovereenkomst met EAZIE voor de winkel met horecabestemming aan de Nieuwendijk 224 in Amsterdam. De focus van EAZIE op gezond eten en duurzame bedrijfsvoering zorgt voor een uitstekende match met a.s.r. real estate.

De nieuwe vestiging heeft een oppervlakte van circa 172 m² en zal naar verwachting begin december zijn deuren voor het winkelend publiek openen. Met deze uitbreiding zet eazie – Healthy food restaurantketen een verdere stap in zijn missie om mensen te helpen om gemakkelijk gezonder te leven.

Verhuurder a.s.r. real estate werd in deze transactie geadviseerd door Adhoc horecamakelaars. EAZIE werd bijgestaan door Retailworkx.

EAZIE nieuws adhoc

Andere interessante nieuwsartikelen

Artikel Henk Sluiter in VG Visie Zomereditie 2025

VASTGOEDKANSEN IN DE HORECA: HOE ADHOC DE MARKT VORMGEEFT

Het nieuwe horecaseizoen is gestart en biedt interessante kansen voor vastgoedbeleggers en horecaondernemers. Expert Adhoc bespreekt de actuele trends in de Nederlandse horecamarkt, van groeiende steden, uitdagingen in stadscentra tot nieuwe ontwikkelingen, zoals de prestigieuze opdracht die het kantoor recent uitvoerde in de Amsterdamse Beurs van Berlage. Directeur Henk Sluiter deelt zijn visie en is optimistisch. ‘Het gaat goed in de horeca: alles zit vol.’

Lees verder 05 jun. 2025
Back to top

Als eerste op de hoogte van het laatste horeca-aanbod

Plaats zoekopdracht