Kantoor Bodegraven

Slijkstraat 53

1381 AZ Weesp
€ 3.000 p.m. excl. btw
Overnamesom: € 135.000
Horeca Horeca

Omschrijving

Restaurant met terras aan het water

Bobby’s Blue is een sfeervol en eigentijds restaurant, geïnspireerd op de filosofie van de zogeheten Blue Zones – regio’s waar mensen aantoonbaar langer en gezonder leven. Bobby's is geopend voor koffie/taart, lunch, vrijdagmiddagborrels én private dining en overige (besloten) evenementen.

Het restaurant is modern ingericht en beschikt over circa 40 zitplaatsen binnen en heeft (deels) een split level indeling. Bij binnenkomst tre...

Restaurant met terras aan het water

Bobby’s Blue is een sfeervol en eigentijds restaurant, geïnspireerd op de filosofie van de zogeheten Blue Zones – regio’s waar mensen aantoonbaar langer en gezonder leven. Bobby's is geopend voor koffie/taart, lunch, vrijdagmiddagborrels én private dining en overige (besloten) evenementen.

Het restaurant is modern ingericht en beschikt over circa 40 zitplaatsen binnen en heeft (deels) een split level indeling. Bij binnenkomst treft men een groot barmeubel. Voorbij de bar kan men omhoog voor zitplaatsen, de kinderhoek en toiletgroepen of men gaat een paar treden naar beneden om in de professioneel ingerichte keuken te komen. Het bedrijf beschikt over een zonnig terras aan het water en langs de gevel.

Bobby's Blue huurt tevens een naastgelegen bedrijfsruimte voor opslag.

Bobby's Blue is gelegen op de hoek van de Slijkstraat, een gezellige winkelstraat midden in het pittoreske centrum van Weesp. Het is op loopafstand van het NS-station en is goed bereikbaar voor zowel lokale gasten als bezoekers van buiten de stad.
Weesp ontwikkelt zich in hoog tempo tot een van de meest aantrekkelijke woonlocaties van Nederland. De recente fusie met de gemeente Amsterdam en de ambitieuze gebiedsontwikkeling Weespersluis dragen hier in belangrijke mate aan bij. Deze nieuwe woonwijk, op slechts 5 à 10 minuten fietsen, zal tegen 2027 uitgroeien tot een moderne leefomgeving met circa 3.000 woningen, basisscholen, een jachthaven, een recreatiestrand en diverse voorzieningen. De eerste fases zijn inmiddels bewoond, voornamelijk door jonge tweeverdieners en gezinnen – een interessante doelgroep voor horecaondernemers.

De vraagprijs voor het bedrijf, omvattende inventaris, vaste inrichting, goodwill en huurrechten, bedraagt € 135.000,-

Huurprijs bedraagt thans € 2.700,-- exclusief BTW per maand voor het bedrijfspand aan de Slijkstraat 53 en € 250,-- exclusief BTW per maand voor de opslagruimte aan de Oudergracht 3 Weesp.
De huurovereenkomst is aangegaan voor een periode van 20 jaar, ingaande op 1 maart 2014 en wordt daarna telkens verlengd met perioden van vijf jaar.

Er zijn geen personeelsverplichtingen ter overname.

Er zijn geen leveranciersverplichtingen.

Meer informatie of een afspraak?

Neem contact op met:
Mark Roos

Overdracht

Status:
Beschikbaar
Huurprijs:
€ 3.000 p.m.
Aangeboden sinds:
11-11-2025

Bouwvorm

Soort bouw:
Bestaande bouw
Bouwjaar periode:
vanaf 1906 tm 1930
Specifiek:
Horeca

Indeling

Hoofdbestemming:
HORECA
HORECA

Energie

Energielabel:
Niet beschikbaar

Parkeergelegenheid

Diversen

Ligging:
Winkelgebied stadscentrum , Wijkwinkelcentrum , In woonwijk
NVM Business Makelaar NVM Business Makelaar
Adhoc horecamakelaars 0182-533 355
Interesse in dit object?

Vul het onderstaande contactformulier in en wij nemen zo snel mogelijk contact met je op.

Niet gevonden wat je zocht?

Vraag naar de mogelijkheden

Back to top

Als eerste op de hoogte van het laatste horeca-aanbod

Plaats zoekopdracht