Horecaruimte op het parkeerdek van The Wall in Utrecht.
Het betreft een horeca-unit van circa 99 m² verhuurbaar oppervlak op het parkeerdek van The Wall (bij de ingang/lift ). Er komen/zijn terrasmogelijkheden.
Bij The Wall kun je terecht voor alles op het gebied van elektronica, sport en beweging, speelgoed en entertainment. Retailers die in The Wall zijn gevestigd zijn Amac, Mediamarkt, BCC, Decathlon, Daka, Toychamp, Mantel en Maxaro. Daarnaast zijn er vestigingen van Doppio, FoodExplore en McDonalds en heeft The Wall attractiepark Play-in en de eerste The Official F1® Racing Centre van Nederland.
Dagelijks rijden er 200.000! automobilisten voorbij op de A2 bij Utrecht. Het 800 meter lange winkel- en beleefcentrum is binnen 30 minuten bereikbaar voor 1,5 miljoen potentiële bezoeker en bij 90 minuten reisafstand zelfs 14,5 miljoen potentiële bezoekers!
Het retail- en leisurecentrum The Wall ligt tegen Leidsche Rijn aan, een van de grootste nieuwbouwlocaties van Nederland. Het centrum ligt centraal en is goed bereikbaar aan de A2, afslag 7. Op het parkeerdek is meer dan voldoende parkeergelegenheid; de eerste 2 uur parkeren is gratis.
Huurprijs
De huurprijs bedraagt € 27.500,– exclusief BTW per jaar.
Opleverniveau
Casco
Huurtermijn
De overeenkomst wordt aangegaan voor een huurtermijn van 5 jaar met aansluitende verlengingsjaren van telkens 5 jaar met een opzegdatum van minimaal 12 maanden.
Servicekosten
€ 15,– per m² per jaar te vermeerderen met BTW.
Energiekosten
€ 2,75 per m² per jaar te vermeerderen met BTW.
Promotiekosten
De promotiebijdrage bedraagt op ingangsdatum € 3,50 per m² per jaar exclusief BTW.
Voor meer informatie: Bart Klaasboer
Referentie: 21001
Stel een alert in met uw wensen en blijf op de hoogte van panden die aan uw zoekvoorwaarden voldoen.
Stel uw persoonlijke alert in. Wanneer er objecten worden geplaatst die met uw ingestelde alerts matchen, ontvangt u automatisch een e-mailnotificatie.
Alerts